Jdi na obsah Jdi na menu
 

Komentáře k utkání

 
 Litenčice - Zlobice  6 : 0 (2:0)

 Sestava :

RACHTAVA, O. KUNČAR, RACLAVSKÝ, P. HORÁK, FR. PÁTIK, HAMALA, MAJTA (T. HORÁK), T. KUNČAR, JANČEK (ŠTĚRBA), VINKLÁREK (VESELÝ), NOVOTNÝ
Branky : 19.62. a 73. Raclavský, 34. a 52. Hamala, 75. Veselý
Již od začátku utkání bylo vidět, kdo bude na hřišti dominovat a bylo jen otázkou času kdy se Litenčice dostanou do vedení a jakým rozdílem utkání skončí. Litenčice se v koncovce trápily až do 19. minuty kdy skóre otevřel Raclavský, který se tímto gólem dostal do vedení ve statistice střelců Litenčic. Ve 34. minutě se z tresného kopu pěkně trefil Hamala a vyrovnal tak gólově Raclavského. Do kabin šli domácí za stavu 2-0, ale kdyby proměnily jen polovinu šancí tak by bylo skóre daleko vyšší.
Do druhé poloviny utkání nastoupil nestárnoucí Rosťa Veselý, který zrovna v den utkání slavil padesátileté výročí. I když se Rosťa snažil co mu síly stačily, tak se i přes vyložené šance nemohl gólově prosadit. Zato dva nejlepší střelci Litenčic v podzimní části se naháněli ve střílení branek co jim síly stačili. Neprve vstřelil branku v 52. minutě Hamala opět z trestného kopu, ale Raclavský v 62. a 73. minutě se dvěma góly opět dostal na čelo střelců.  Po této přestřelce se ke slovu dostal i Rosťa Veselý, který proměnil penaltu nařízenou po faulu na Hamalu a upravil tak v 75. minutě na konečných 6-0.
Mužstvo Litenčic opět předvedlo velmi kvalitní výkon a pokud tak budou pokračovat i na jaře, tak se určitě posunou v tabulce ještě více do čela.
 

 

Kyselovice "B" - Litenčice   1 : 5 (1:3)

 Sestava :

RACHTAVA, O. KUNČAR, ZAPLETAL, P. HORÁK, MIR.. PÁTIK, HAMALA, T. HORÁK, MAJTA (T. KUNČAR), JANČEK (VESELÝ), VINKLÁREK (ŠTĚRBA), NOVOTNÝ
Branky : 6.,15. a 21. Hamala, 4. Vinklárek, 6. Majta
I když mužstvo Litenčic hrálo den před tímto utkání těžký zápas s Bezměrovem a chyběli mu Fr. Pátik a Raclavský, tak na Kyselovice vlétly a již v 15. minutě vedly 3-0 zásluhou Vinklárka, Majty a Hamali. I když byli nadále hosté daleko lepším týmem, tak se jim do poločasu i přes spoustu šancí nepodařilo skóre navýšit. Naopak z ojedinělé šance ve 40. minutě domácí snížily na poločasový stav 3-1 pro Litenčice.
Družstvo Litenčic udělalo v poločase dvě změny v sestavě, kdy místo Majty nastoupil T. Kunčar a místo Vinklárka uzdravující se Milan Štěrba. Posledně jmenovaný se hned po svém nástup na hřiště dostal po ideálních přihrávkách do dvou brejkových příležitostí, ale branku nevstřelil. V 50. minutě byl ve velkém vápně faulován T. Horák a následnou penaltu bezpečně proměnil Hamala, čímž definitivně ukončil snahu Kyselovic o získání bodů. Konečnou podobu výsledku dal v 70. minutě po kásné individuální akci Hamala a korunoval tak svůj výborný výkon. I když do konce utkání měli obě mužstva ještě několik šancí, tak už se skóre neměnilo.
Celé mužstvo Litenčic je nutné pochválit nejen za výsledky, ale hlavně za přístup s kterým k oběma zápasům nastoupilo.

 

 Litenčice - Bezměrov  2 : 1 (0:0)

 Sestava :

RACHTAVA, O. KUNČAR, RACLAVSKÝ, P. HORÁK, FR. PÁTIK, HAMALA, T. HORÁK, T. KUNČAR, JANČEK, VINKLÁREK, NOVOTNÝ
Branky : 48.. a 67. Raclavský
Domácí nastupovali s tím, že chtějí prodloužit sérii vítězných zápasů, i když je čekal soupeř, který momentálně vede tabulku. Od prvních minut to byl vyrovnaný zápas, který se hrál většinou ve středu hřiště a šancí moc vidět nebylo. V prvním poločase gól nepadl, tak se šlo do kabin za stavu 0-0.
Do druhého poločasu domácí nastoupili ještě z větším odhodláním, což jim hned ve 48. přineslo ovoce zásluhou gólu Raclavského. I když se Bezměrov snažil co jim síly stačily, tak je domácí obrana v čele s gólmanem Rachtavou k ničemu zásadnímu nepustila. Byli to ovšem opět domácí, kteří zásluhou Raclavského v 67.minutě zvýšili na 2-0. Od této vstřelené branky ještě narostla snaha hostů o otočení výsledku, ale kromě snížení v 86. minutě Zavřelem se již k ničemu podstatnému nezmohli.
I když Litenčice vyhrály vcelku zaslouženě, tak to někteří fanoušci Bezměrova těžce nesli a některé výroky na domácí fotbalisty byly velmi nevybíravé. Za zápas je nutné pochválit i rozhodčího Caletku, který zápas pískal z velkým přehledem.
 
 
Litenčice - Rataje "B"  7 : 0 (3:0)

 Sestava :

RACHTAVA, O. KUNČAR, RACLAVSKÝ (M.Štěrba), P. HORÁK, FR. PÁTIK, HAMALA, T. HORÁK, T. KUNČAR, MAJTA, JANČEK ( Vinklárek) NOVOTNÝ
Branky : 18. a 43. Raclavský, 32. a 82. Hamala, 84. Novotný, 87. T. Horák, 88. T Kunčar
Domácí začali velkým náporem a kdyby byl v 10. minutě stav 3-0 pro Litenčice, tak by se nemohl nikdo divit. To by ovšem nemohl zahodit dvě stoprocentní šance Raclavský a gólová střela byla i z kopačky Novotného. Po tomto drtivém začátku se hosté trochu osmělili, ale v 18. minutě se již nemílil Raclavský a otevřel skŕe utkání 1-0. I pře s snahu se hosté k žádné zásadní šanci nedostali. To domácí se do poločasu ještě dvakrát trefili zásluhou výborně hrajícího Hamali a Raclavského a upravily poločasový stav na 3-0.
Po přestávce byli domácí opět lepším týmem, ale co dokázali zahodit se jen tak nevidí. Hosté z Rataj se na hřišti spíše jen hádali a fotbal z jejich strany byl velmi špatný.  I když se zdálo, že Rataje uhrají vcelku slušný výsledek, tak domácí spustili od 82. minuty kanonádu a během sedmi minut zvýšili skóre na 7-0. Postupně se trefovali 82. Hamala, 84. Novotný, 87. T.Horák a 88. T.Kunčar.
Litenčice podaly opět velmi slušný výkon a pokud ho zopakují v pátek proti Bezměrovu a v sobotu v Kyselovicích, tak určitě nevyjdou bodově naprázdno.

 

 
 

  Litenčice - Dřínov 4 : 3 (1:1)

 Sestava :

RACHTAVA, O. KUNČAR, RACLAVSKÝ, P. HORÁK, FR. PÁTIK, ZAPLETAL, HAMALA, T. HORÁK, T. KUNČAR, MAJTA, JANČEK, NOVOTNÝ
Branky : 44. a 87. Hamala, 47. Majta, 61. Raclavský
Litenčice nastupovaly k zápasu s tím, že chtějí zopakovat vítězství z minulého utkání z Kvasicemi. Hned od začátku ovšem poznaly, že Dřínov je lepším mužstvem a vyhrát bude velmi složité. Utkání bylo od začátku velmi bojovné a mužstva si vytvářela řadu šancí a střel, ovšem žádná v brance neskončila. Už se zdálo, že mužstva půjdou do poločasové přestáky za stavu 0-0, ale ve 43. minutě překvapivě písknul rozhodčí Zapletal ml.  penaltu po ruce ve vápně a Hamala ji bezpečně proměnil 1:0. Uběhla něco více jak minuta kdy se k hlavičce dostal nejlepší hráč utkání Babák a šťastně srovnal ve 45. minutě skóre na 1-1.
Druhý poločas začal lépe pro domácí, protože po velké chybě Dřínovské obrany a gólmana se k míči dostal Majta a dostal Litenčice do vedení 2-1. Netrvalo ovšem dlouho a v 52. minutě hosté opět srovnali zásluhou Navrátila, který se dost náhodně trefil od pomezní čáry asi ze 30metrů. V této části utkání se již na hřišti dosti jiskřilo a hlavně zásluhou Dřínova bylo utkání plné diskusí z rozhodčím. V 62. minutě se pěkně na křídle uvolnil Janček, odcentroval před bránu kde našel Raclavského, který upravil na 3-2 pro Litenčice. Hned za 3minuty mohlo být pro Litenčice ještě lépe, ale rozhodčí nepochopitelně písknul ofsajd, který mu pomezní vůbec nemával a vžádném případě ani nebyl. Zato v 80. minutě odpískal rozhodčí pro hosty penaltu za ruku T.Horáka a Držálek srovnal na  3-3. Litenčice se ovšem nevzdaly a v 85. minutě po pěkné individuální akci uzavřel skóre utkání na 4-3 Hamala. I když se hosté ještě snažili o vyrovnání , tak se jim to již nezdařilo.

 
Litenčice - Kvasice "B"  2:0 (1:0)

 Sestava :
 

RACHTAVA, O. KUNČAR, RACLAVSKÝ, P. HORÁK, FR. PÁTIK, ZAPLETAL, HAMALA, T. HORÁK, T. KUNČA, MAJTA (JANČEK), NOVOTNÝ
Branky : 43. Majta, 80. Raclavský
Již od počátku bylo vidět, že fotbalisté Litenčic udělají všechno pro to, aby již konečně naplno bodovali. Začátek utkání patřil spíše domácím, ale do žádných velkých šancí se obě mužstva nedostávaly. Ve 40.minutě se do míče z 25 metrů opřel Novotný, ale jeho pěkná střela skončila na břevně. Ve 43. minutě se i přes dvojitý faul prosadil do šance prosadil Majta a otevřel skóre 1:0. Za tuto akci je nutné pochválit i rozhodčího, který nechal při faulech výhodu a citlivě tak posoudil celou situaci.
Po přestávce vyzkoušel hostujícího gólmana opět Novotný, ale jeho střela opět skončila na břevně Kvasické brány. Kvasice spoléhaly výhradně na rychlé protiútoky a minimálně třikrát se dostaly do vyložených šancí, které ovšem neproměnily. Zásluhu na čistém kontě domácích měl hlavně gólman Rachtava a nepřesnost útočníků Kvasic. Když už se Kvasice nadechovaly ke konečnému tlaku na vyrovnání, tak je v 80.minutě zmrazil pěknou střelou k tyči Raclavský a upravil na 2:0. I když bylo do konce zápasu vidět několik šancí na obou stranách, tak výsledek se již nezměnil.
Mužstvu Litenčic je potřeba za předvedený výkon poděkovat a pokud budou hrát tak dále, nebudou mít problémy být ve středu tabulky.
 
 
 
Lutopecny - Litenčice 5 : 1 (3:0)

 Sestava :
 

ZACH, VESELÝ,O. KUNČAR, RACLAVSKÝ, T. HORÁK, M. PÁTIK, FR. PÁTIK, ŠTĚRBA (VINKLÁREK), T. KUNČAR, NOVOTNÝ, MAJTA
Góly : 70. Raclavský
Litenčice do zápasu nastoupily zápasu bez zraněných opor Petra Horáka a Mirka Hamaly a v brance s Davidem Zachem. Prvních 15minut patřilo spíše Litenčicím a v 16.minutě mohl Litenčice dostat do vedení T. Horák, ale jeho střela šla těsně vedle. Domácí hned o 2minuty později využili nedisciplinovanosti některých litenských hráčů, kteří přestali hrát protože se domnívali, že rozhodčí pískne faul a po ryclém brejku domácí otavřeli skóre. I po obdržené brance byly Litenčice více jak vyrovnaným soupeřem favoritů z Lutopecen, ale opět neproměnily ani ty nejvyloženější šance. To Lutopecny byly v proměňování šancí skoro 100% a ve 39.minutě po chybě T.Kunčara a ve 40. minutě upravily na poločasový stav 3:0.
Po přestávce nastoupil v dresu Litenčic místo ještě ne zcela doléčeného Štěrby Vinklárek a bylo to na hřišti znát. V 59. minutě Vinklárek krásně vystřelil, ale domácí branař se překvapit nenechal. V 63. minutě předvedly Lutopecny krásnou kombinaci, ale zakončující hráč mířil nad bránu. Je třeba poznamenat, že to byla snad jediná střela Lutopecen která nezkončila v síti Litenčic. V 70.minutě se Litenčice konečně dočkaly snížení zásluhou Raclavského, který se trefil po trestném kopu. Domácí hráli velmi účelně a v 75.minutě přihrávkou za obranu se dostali opět do třígólového vedení.  Hned v následujících minutách měly Litenčice zásluhou Raclavského a Veselého dvě velké šance, které ovšem nebyly využity. To 7minut před koncem Lutopecny využily chyby branaře Zacha a upravily na konečných 5-1.
I když Litenčice předvedly jeden z nejbojovnějších výkonů podzimní sezóny, tak odjíždějí z Lutopecen z debaklem. Je smutné, že jsou někteří hráči, kteří ví že je v mužstvu momentálně velká marodka a i přesto na fotbal nejedou i když k tomu nemají žádné normální vysvětlení. O to více je třeba vyzvednout ty, kteří na zápasy chodí, i když se zrovna mužstvu nedaří. Litenčice budou teď hrát 4 zápasy v řadě na domácím hřišti, tak všichni věří, že začne vítězná série, která bude ukončena až někdy v jarních kolech.  
 
 
Těšnovice "B" - Litenčice 6 : 3 (3:1)

 Sestava :

ŠTĚRBA, VESELÝ,O. KUNČAR, RACLAVSKÝ, T. HORÁK, M. PÁTIK, ZAPLETAL (KROUTILÍK), HAMALA, T. KUNČAR, NOVOTNÝ, MAJTA
Góly : 29. Majta, 75. Raclavský, 78. Hamala
Již v 1. minutě se po rychlém brejku dostali domácí do vedení1-0. Litenčice se ovšem nesložily a vypracovávaly si mnoho velmi slibných příležitostí, které ovšem neproměnily. Ve 12.minutě se domácí dostali po druhé v zápase před bránu Litenčic a zvýšili na 2-0. Po obdržené brance tlak Litenčic ještě zesílel, ale proměnit i 1000% šance je velký problém. Zato na druhé straně byly Těšnovice 100% úspěšní a ve 27.minutě zvýšily skóre na 3-0. Litenčice se i za tohoto stavu nepoložily a hned ve 29. minutě snížil Majta na 3-1. Ještě do konce poločasu měli Litenčice několik slibných možností, ale důsledkem špatného zakončení nebo výborného zákroku gólmana se do poločasu již skóre neměnilo.
Do druhého polčasu Litenčice vlétly náporem a hned ve 46. minutě po faulu na dobře hrajícího Hamalu kopaly penaltu. K míči se postavil Novotný, který ovšem netrefil branku a určil tak další vývoj utkání. Litenčice po neproměněné penaltě v 51.,53. a 61 minutě dostaly další 3góly a o utkání bylo rozhodnuto. Je ovšem nutné poznamenat, že i za nepříznivého stavu chtěly Litenčice pořád hrát fotbal a v 75. minutě se z trestného kopu pěkně trefil Raclavský. Tentýž hráč měl o 2minuty později možnost vstřelení dalšího gólu z penelty, ale balón letěl několik metrů nad bránu. V 78. minutě Litenčice kopaly již třetí peneltu, kterou zkušeně proměnil Hamala a upravil tak na konečných 6-3 pro domácí.
Z mužstva Litenčic je nutné vyzdvihnout výkony Milana Majty a Mirka Hamaly, kteří svým výkonem značně převyšovali ostatní spoluhráče. Na druhé straně výkony některých hráčů jsou stabilně velmi slabé a bylo by dobré, aby na sobě začali pracovat.
 
Litenčice - Šelešovice  2 : 3 (1:2)

 Sestava :

ŠTĚRBA, VESELÝ,O. KUNČAR, P. HORÁK (RACLAVSKÝ) T. HORÁK, FR. PÁTIK, ZAPLETAL, HAMALA, MAJTA (JANČEK), T. KUNČAR (M. PÁTIK), NOVOTNÝ
Litenčice vstoupily do utkání velmi aktivně a hned v 7. minutě se ujaly vedení zásluhou Majty 1:0. Po tomto gólu a následných dalších velkých šancích se zdálo, že Litenčice nebudou mít problém utkání zvládnout a utkání vyhrají. Ve 28. minutě ovšem pro domácí přišla z čistého nebe velmi nepříjemná situace, kdy si Fr. Pátik z 20metrů vstřelil vlastní gól. To Litenčice dost srazilo do kolen a hosté ve 42. minutě přidali druhý gól a šli do kabin s vedením 2:1.
Do druhého poločasu domácí vstoupili s odhodláním zvrátit nepříznivý stav, ale to se jim nedařilo i když šance na vyrovnání byly. Byli to však hosté, kteří opět z ojedinělé šance zvýšili skóre na 3:1 pro Šelešovice. Po vstřeleném gólu Litenčice opět přitlačili soupeře na jejich polovinu, ale proměňování šancí je největším problémem dnešních Litenčic. V poslední minute ještě kosmeticky upravil skóre Raclavský na 2:3, ale i tak si hosté odvážejí 3body.
 
Bařice - Litenčice   3 : 2 (1:1)

 Sestava :

ŠTĚRBA, VESELÝ,O. KUNČAR, RACLAVSKÝ, P. HORÁK, FR. PÁTIK, ZAPLETAL, HAMALA, JANČEK (M. PÁTIK), T. KUNČAR, NOVOTNÝ
Góly : 40. T. Kunčar, 62. Fr. Pátik
Hráči Litenčic vstoupili do utkání opět velmi aktivně a soupeře na svou polovinu pouštěli jen sporadicky. Přes značnou aktivitu ovšem všechny pokusy o střelení branky končily před pokutovým územím Bařic. Bařice se pokoušely o rychlé brejky a značně jim v tom pomáhal velmi silný vítr. Po jednom takovém výpadu Bařice kopaly roh po kterém se ve 20.minutě ujmuly vedení 1:0. Hráče Litenčic gól do kolen nesložil a pokračovali v dobívání branky Bařic. To se jim podařilo ve 41. minutě kdy také po rohu se štěstím překonal domácího branaře T. Kunčar.Jen několik chvil po obdržené brance se domácí útočník dostal do 100% šance, ale Rosťa Veselý předvedl zázračný zákrok a zabránil jistému gólu.
Po přestávce hra pokračovala ve stejném duchu jak v poločase prvním a Bařice se ujaly vedení hned v53. minutě po rychlém brejku. Je nutné poznamenat, že stoper Litenčic zrovna asi zdřímnul a až se probudil, tak již útočníka nemohl chytit. Po vstřeleném gólu byly Litenčice ještě více aktivní a hned v 62. minutě opět krásně srovnal obránce František Pátik. Po vstřelené brance se Litenčice ještě častěji dostávaly do šancí, ale žádnou z nich nebyla schopna využít. Běžela již poslední minuta, Bařice zahrávaly rohový kop a stalo se pro Litenčice to nejhorší, protože domácí upravili na 3:2 v jejich prospěch.
Litenčice opět ukázaly, že fotbal hrát umí a jsou po celý zápas lepším mužstvem. Je ovšem smutné, že v mužstvu hraje 5-6 hráču srdíčkem, tak ten zbytek fotbal bere jen jako nějakou srandu. O koho se jedná určitě každý posoudí. 
 
Litenčice - Lubná "B"  0:1 (0:1)

 Sestava :

ŠTĚRBA, VESELÝ,O. KUNČAR, RACLAVSKÝ, P. HORÁK, FR. PÁTIK, ZAPLETAL, HAMALA, MAJTA (JANČEK), T. KUNČAR (M. PÁTIK), NOVOTNÝ
Hráči Litenčic předvedli nejlepší výkon podzimu a vedoucí mužstvo z Lubné přehrávali celý zápas. Opět ovšem doplatili na neproměňování vyložených gólových šancí a zápas rozhodla velká minela domácího gólmana.
 
 
Roštín - Litenčice  1 : 1 (0:1)
Sestava : ZACH, O. KUNČAR, ZAPLETAL, FR. PÁTIK, RACLAVSKÝ, P. HORÁK, T. HORÁK, HAMALA, T. KUNČAR(M.PÁTIK), NOVOTNÝ, JANČEK(62. MAJTA)
Branka : Novotný
Utkání v Roštíně bylo od začátku silně ovlivňováno silným větrem, který dělal hráčům obou mužstev velké problémy. Domácí začali aktivněji a hned v 9. minutě  bravurním zákrokem zachránil Litenčice branař Zach, který reflexivně vyrazil hlavičku po rohu Roštína. V 18. minutě Roštín předvedl další nebezpečný roh, ale to bylo pro první poločas ze strany domácích všechno. Hráči Litenčic i s podporou větru postupně přebírali iniciativu a ve 21. minutě pěknou střelou se dostali do vedení zásluhou Novotného. Od této chvíle se hrálo převážně na bránu Roštína, ale přes řadu příležitostí se do poločasu stav 1:0 pro Litenčice nezměnil.Po přestávce hráči Roštína i díky větru převzali otěže zápasu do svých rukou a po celý druhý poločas byli lepším týmem. Vyrovnat se jim podařilo v 55. minutě po proměněné penaltě Horňáka, kterou rozhodčí nařídil po nesmyslném zákroku T.Kunčara. I přes další šance Roštína se skóre již nezměnilo a oba týmy si spravedlivě rozdělily body.Je třeba říct, že pokud by někteří hráči Litenčic podali jen průměrný výkon, tak si z Roštína odvezli určitě 3 boby. Ze součastného kádru Litenčic podává stabilní a bojovný výkon pouze tak 5 hráčů, což je velmi málo.  
 
 

Počenice  - Litenčice  3:1 (1:0)
 

 Sestava :

RACHTAVA, O. KUNČAR (ZAPLETAL), RACLAVSKÝ, P. HORÁK, FR. PÁTIK, NOVOTNÝ, HAMALA, T. HORÁK, T. KUNČAR, MAJTA,JANČEK,
 
 Branky : T. Horák
Na rozdíl od minulého utkání nastoupilo mužstvo Litenčic v kompletní sestavě. Již od začátku bylo vidět, že se bude jednat o velmi emotivní utkání, protože rivalita mezi mužstvy je veliká.
Obě mužstva hrála od začátku utkání velmi nepřesně a převažovaly nakopávané míče, proto si obě mužstva nevytvářela žádné vážné příležitosti. Ve 32. minutě se do míče za hranicí vápna opřel domácí Tesař a k překvapení všech skončil v šibenici litenské branky. Protože se již do konce poločasu nic zvláštního neudálo, tak se šlo do kabin za stavu 1-0 pro Počenice.
Do druhého poločasu vstoupily Litenčice jako vyměněné a vytvořily si soustavný tlak na počenskou branku, ale k žádným výrazným příležitostem to nevedlo. Přišla ovšem 72.minuta, kdy se po rohu Litenčic prosadil hlavou T. Horák a skóre srovnal na 1-1. Po vyrovnání Litenčice pokračovaly ve snaze uhrát na hřišti v Počenicích vítězství, ale několik sporných momentů rozhodčího vyvedlo některé hráče Litenčic z koncentrace a výsledkem byly 2 branky Počenic v 85. a 89. minutě. Je nutné poznamenat, že branka na 2-1 byla parádní, ale předcházela jí hrubá chyba hráče Litenčic. Družstvo Počenic bylo šťastnější, proto si do tabulky připíší 3 body.
Vzhledem k průběhu utkání by zápasu slušela remíza, ale nedisciplinovanost některých hráčů Litenčic již překračuje hranice únosnosti a bude nutné z toho vyvodit nějaké důsledky. Zápas v Počenicích jasně ukázal, že někdy hra srdíčkem je více než fotbalové umění, viz. utkání v Troubkách s mužstvem Zborovic "B".
 
 
 

 
Zborovice "B" -  Litenčice   0:2 (0:1)

 Sestava :

ZACH, VESELÝ, P. HORÁK, FR. PÁTIK, ZAPLETAL, M.PÁTIK, MAJDA (89. SMAŽINKA, HAMALA, VINKLÁREK (70.T. HORÁK), KROUTILÍK, MAJTA
 
Branky : Vinklárek, Majta
Do utkání nastoupily Litenčice bez 7 hráčů základní sestavy ( Kunčar O. a T., Raclavský, Rachtava, Novotný, T. Horák  a Janček). Do brány se postavil David Zach, v záloze nastoupil Michal Majda a do útoku byl nasazen Lukáš Kroutilík.
Utkání bylo hned od počátku v režii domácího mužstva, ale Litenčice odolaly všem nebezpečným akcím zásluhou dobře hrající obrany a výborného "branaře" Zacha. Litenčice spoléhaly na rychlé protiútoky a hned ve 12. minutě se jim jeden naskytl, ale Vinklárek sám před gólmanem šanci neproměnil. Další velkou šanci měl opět Radim Vinklárek, který v 16. minutě pálil těsně nad. Do třetice se do šance dostal Vinklárek ve 36.minutě, a tuto možnost již chladnokrevně proměnil. Do poločasové přestávky se šlo k překvapení všech za stavu 1-0 pro Litenčice.
Do druhého poločasu nastoupili hosté s ještě větším odhodláním změnit nepříznivý stav, ale šance, které měli, zastavila špatná koncovka nebo skvělý litenský gólman. Pomyslný hřebíček do zborovské rakve zatloukl Majta, který se prosadil ve vápně a zvýšil vedení hostů na 0-2. I když byla snaha domácích veliká, tak se jim až do konce zápasu nepodařilo skóre korigovat.
Za předvedený výkon velmi oslabeného mužstva Litenčic patří poděkování celému mužstvu bez výjimky, protože svým výkonem na hranici sebeobětování překvapili všechny přítomné. 
 
Litenčice - Záhlinice  2:2 (1:1)

 Sestava :

RACHTAVA, O. KUNČAR, RACLAVSKÝ, P. HORÁK, FR. PÁTIK, ZAPLETAL, HAMALA, T. HORÁK, T. KUNČAR (80.KROUTILÍK), JANČEK , MAJTA (70.ŠTĚTINA)
 
Branky : Janček, Hamala
Utkání začalo převahou domácího týmu, ale hned v 8.minutě je zmrazil hostující Rygál, který se ve skrumáži po standartní situaci nejlépe orientoval a velmi šťastným gólem otevřel skóre. Branka domácí na chvilku paralizovala, ale v 16. minutě krásnou střelou vyrovnal Janček. Již ve 20.minutě byl po urážce rozhodčího vyloučen záhlinický hráč Nať, ale domácí převahu jednoho hráče do poločasu nevyužili, a do kabin se šlo za nerozhodného stavu 1:1. Hned po nástupu do druhého poločasu byli domácí opět aktivnější a po zásluze se dostali ve 49.minutě do vedení zásluhou Hamaly. V těchto chvílích se hrál zápas velmi vysoké úrovně a na obou stranách bylo několik brankových příležitostí. V 71. minutě byl za urážku protihráče vyloučen domácí, do té doby velmi dobře hrající Janček, což byla pro domácí dost velká nesnáz. Domácí mohli ještě zvýraznit svůj náskok, ale dalekonosná střela Mirka Hamaly skončila na brankové konstrukci. Když už se zdálo, že si domácí výhru nenechají sebrat, tak se na půlce hřiště zmocnil balónu obávaný střelec Paštěka a dvě minuty před koncem zápasu upravil na konečných 2:2. Ještě v poslední minutě se po centru Kroutilíka dostal k hlavičce Hamala, ale hostující gólman předvedl takový neuvěřitelný zákrok, že by se za něho nemusel stydět ani "nejlepší světový gólman", Peťa Čech.
Je nutné poznamenat, že se hrál oboustranně velmi kvalitní zápas, který by se neztratil ani v okresním přeboru. I když byli hráči Záhlinic techničtější, tak hráči Litenčic zase bojovali tak, že jim  za to patří velké díky. Škoda jen toho vyloučení a následného ztraceného vítězství.
 
Zlobice - Litenčice  1:1 (0:0)
 Sestava :

RACHTAVA, O. KUNČAR, VESELÝ, P. HORÁK, FR. PÁTIK, NOVOTNÝ, HAMALA, T. HORÁK, T. KUNČAR (75.M.PÁTIK), JANČEK, VINKLÁREK
 Branky : T. Horák

Utkání nezačalo pro Litenčice vůbec šťastně, protože po faulu ve vápně hned v 1. minutě kopaly Zlobice penaltu, kterou ovšem bravurně zneškodnil Pavel Rachtava. Tato šance byla pro Zlobice na delší dobu poslední, jelikož více ze hry měli hráči Litenčic. V průběhu prvního poločasu se spustil silný liják, který velkou měrou přispěl k tomu, že fotbal byl plný nepřesností. Litenčice nepříznivého počasí využívaly hlavně ke střelbě z dálky a několikrát nepříjemně ohrozily branku Zlobic. V jednom případě zachránila Zlobice tyč a několikrát předvedl kvalitní zákroky branař. Do šaten se šlo za stavu 0:0. Po přestávce hráči Litenčic ještě přidali na aktivitě a hned od začátku poločasu si vypracovávali množství dobrých brankových příležitostí. Paradoxem je, že v době velké převahy Litenčic se ke skórování dostaly Zlobice. Gól ve 49.minutě z dorážky byl uznán i přes to, že těsně před gólem byl ve vápně evidentně faulován hráč Litenčic. Hráče Litenčic gól nezlomil a ještě navýšil tlak na brankáře Zlobic. Velkým problémem litenského mužstva je ovšem proměňování gólových příležitostí, a to se projevilo i v tomto zápase. Litenčice se ale vyrovnání dočkaly v 85. minutě, kdy se do sraženého balónu opřel T. Horák a krásnou střelou rozvlnil síť. Tentýž hráč mohl ještě těsně před koncem rozhodnout, ale v dobré šanci branku přestřelil.
Za utkání je nutné hráče Litenčic pochválit, protože i za nepříznivého stavu nesložili zbraně a při troše štěstí by vezli ze Zlobic 3 body.
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 
Poslední zápas sezóny 2010/2011, Litenčice skončily na 5. místě
 
 

Litenčice - Bezměrov 3 : 2 (1:1)
Sestava : Rachtava, Veselý, Horák Petr, Fr. Pátik,  T. Kunčar (M.Pátik), Novotný ,Kroutilík( Zapletal) ,Hamala, Tomáš Horák, O. Kunčar, Raclavský
Góly : Hamala, Kroutilík, Kunčar
Hráči Litenčic předvedli snaživý výkon a poslední utkání okresní soutěže skupiny "B" vyhráli 3:2 a v konečné tabulce obsadili krásné 5. místo.
 
Góly : 71. Raclavský
Střílky - Litenčice  3 : 1 (2:0)
 

Sestava : Rachtava, Veselý, Horák Petr, Fr. Pátik,  T. Kunčar, Novotný , Zapletal, M. Pátik, Tomáš Horák, Janček, Raclavský
Góly : 71. Raclavský
Hráči Litenčic opět předvedli špatný výkon a podlehli již postupujícímu týmu Střílek 3:1.
Litenčice opět nasoupily bez několika opor (O.Kunčar, Hamala, Vinklárek, Štěrba a další) a na hře to bylo znát. Hned od začátku bylo vidět, že Střílky již hrají uvolněně a fotbal si užívaly. Na druhé straně hráči Litenčic působili dojmem, že se jim fotbal hrát ani nechce. Pětičlenná záloha se po útocích vůbec nevracela a proto byli obránci často velmi vytížení. Do 22. minuty se  Litenčicím dařilo držet vyrovnaný stav, ale domácí ve 22. a 33. dvěma brankami ustanovili poločasový stav na 2-0. Po přestávce se již hra Litenčic zlepšila a hrál se vyrovnaný zápas. Rozhodnutí zápasu přišlo v 57. minutě, kdy se po rohu hlavou prosadil Žižlavský a upravil na 3-0. Litenčice se snažily ještě o úpravu výsledku a to se jim v 70. minutě podařilo Raclavským, který upravil na konečných 3-1 pro Střílky.
Nejlepším hráčem v Litenčickém mužstvu byl opět " branař " Pavel Rachtava.
 

 
 
Litenčice - Troubky 3 : 1 (2:1)

Sestava : Rachtava, Veselý, Horák Petr, Fr. Pátik, Zach,  O. Kunčar, Novotný , Zapletal, M. Pátik, T. Kunčar, Janček (Kroutilík)
Góly : 2. Novotný, 30. Novotný, 70. Janček
 

Lubná "B" : Litenčice  0 : 3 (0:0)
Sestava : Hušek (P.Horák), Veselý, Raclavský, Fr. Pátik, Zach,  O. Kunčar, Vinklárek , Hamala, M. Pátik, T. Kunčar, Hýsek,

Gól : 50. Hamala, 68. T Horák, 80. Raclavský
Hráči Litenčic předvedli v silně improvizované sestavě nejlepší jarní výkon a po zásluze si odváží z faforizované Lubné tři body.
Těsně před utkáním ještě nebylo jasné, jestli dají hráči Litenčic dohromady celou jedenáctku, protože se z nepochopitelných důvodů nedostavilo několik hráčů. Další hráči byli omluveni a nebo jsou zraněni. Nakonec byl přemluven do branky Hušek, který nastupoval s vážným zraněním a s teniskami na nohách, jelikož kopačky neměl.
Vzhledem k těmto okolnostem udělal trenér a vedoucí družstva zásadní úpravy v sestavě a podřídili vše tomu, aby hráči uhráli co nejpřijatelnější výsledek. Mužstvo hrálo systémem 4-5-1 s tím, že bude hrát co nejvíce zezadu a bude podnikat rychlé protiútoky. Již od začátku se tento krok vyplatil, jelikož se hráči Lubné nedokázali ve zhuštěném středu prosadit. Jak se posunoval čas, tak se hráči Litenčic začali dostávat častěji do útočení a byli to oni, kteří byli nebezpečnější a vytvářeli si nebezpečnější šance na vstřelení gólu. Největší šance Litenčic přišla po půlhodině zápasu, kdy po krásné kombinaci zakončoval Hamala do břevna. Do poločasu se skóre nezměnilo a domácí do kabin odcházeli s tím, že musí zápas vyhrát a zachovat si tak naději na postup do okresního přeboru.
Mužstvo Litenčic v poločase muselo vyměnit gólmana, jelikož jeho zdravotní stav již neumožňoval další pokračování. V přestávce také dorazil T. Horák, který se vrátil z cyklistických závodů a nastoupil ihned do rozehrátého zápasu. Na druhý poločas byl do útoku přesunut se zálohy Hamala a jeho místo nahradil právě T. Horák. Tento krok se ukázal jako velmi dobrý, jelikož hned v úvodu druhého poločasu byl Hamala pěkně vyslán do brejku, který s přehledem zakončil a otevřel tak skóre utkání. Je nutné připomenout, že to byl první gól Mirka Hamale v jarní části. I po vstřelení branky pokračovaly Litenčice v nastolené taktice a hráče Lubné nepustily do žádné vyložené šance. Nejkrásnější moment zápasu přišel v 68. minutě, kdy Tomáš Horák nechytatelnou střelou z 25 metrů vymetl všechny pavouky z levého horního růžku Lubenské branky a zvýšil vedení Litenčic na 2:0. Po této brance se Lubná ještě více snažila o vstřelení branky, ale kromě několika standartních situací si žádnou brankovou příležitost nepřipravila. Hřebíček do Lubenské rakve zabouchl Lukáš Raclavský, který se z postu stopera po pěkné kombinaci dostal do brejku a chladnokrevně upravil konečné skóŕe utkání na 3:0 ve prospěch Litenčic.  
Před všemi hráči z Litenčic je třeba smeknout, jelikož výkon který předvedli byl místy až heroický a je vidět, že pokud se dodržují pokyny trenéra a dá se do hry srdíčko, tak se dá vyhrát i s těma nejlepšíma mužstvama. Možná tento výsledek mužstvo povzbudí a vybičuje i další hráče tak, aby jsme ve zbývajících třech utkáních získali co nejvíce bodů a skončili v tabulce co nejvýše.  
 

 
 

 
Litenčice : Bařice  1 : 2 (1:1)

Sestava : Rachtava, Veselý, Raclavský, Fr. Pátik, O. Kunčar, P. Horák , Hamala,Štěrba (Vinklárek), Janček (M. Pátik), T. Horák, Novotný,
Gól : 44. Vinklárek
Hráči Litenčic po velmi špatném výkonu podlehli dobře hrajícím hostům z Bařic.
Vzhledem k tomu, že Litenčice mají oba branaře zraněné, musel je v bráně nahradit Pavel Rachtava, ktarý jako jediný zaslouží za předvedený výkon pochvalu.
Zápas začal vyrovnaně, ale hosté z Bařic podnikali nebezpečné výpady a dostávali se častěji ke gólovým příležitostem, zato domácí se k pořádné šanci nedostali. Největší šanci hostům nachystal v 6. minutě stoper Petr Horák, který pustil hostujícího hráče samého na branaře, ale výborný Rachtava nedovolil otevření skóre. V 16. minutě se z 25 metrů opřel do míče hostující Marek a k překvapení všech míč skončil v brance. Hosté vedení drželi vcelku bez problémů, jelikož obrana hostí fungovala bezchybně a hráči Litenčic byli bezzubí. Pohroma pro Litenčice přišla asi ve 30. minutě, kdy se zranil útočník Milan Štěrba a musel být se zlomeninou nohy odvezen do nemocnice. Na hřišti ho nahradil Vinklárek, který ve 44. minutě dorazil střelu Novotného a upravil na poločasových 1:1.
I když bylo hráčům Litenčic o přestávce v kabinách řečeno, jak je třeba na Bařice hrát, tak hráči pokynů nedbali a hned ve 49. minutě se Bařice opět dostali do vedení 2:1 Černým. Až do konce utkání bylo mužstvo Bařic lepší a nebýt výborných zákroků domácího branaře, tak bylo skŕe asi daleko vyšší. Litenčice se ještě ke konci utkání pokoušely o vytvoření tlaku na vyrovnání, ale bylo z toho jen několik standartních situací, které ovšem ke gólu nevedly. 
 
 
 
 
Rataje "B" - Litenčice 1 : 2 (1:2)
Sestava : Hušek, Veselý, Raclavský (Pátik M), Fr. Pátik, O. Kunčar, P. Horák , Hamala,Štěrba,Janček (Zapletal), T. Horák, Novotný,
Góly : 33.min. Raclavský, 34. Janček
Za bojovný výkon si Litenčice odváží z Ratají zaslouženě 3 body.
Zápas začal vzhledem k průtrži mračen o 25 minut později a hrál se na velmi těžkém terénu. Od začátku to byl velmi vyrovnaný zápas a šance byly na obou stranách. V 11. minutě se Rataje dostaly do vedení trochu náhodně, když po nepodařené střele se míč odrazil k domácímu hráči, který již neměl z hranice malého vápna problém překonat gólmana Litenčic. Po obdrženém gólu byli hráči Litenčic aktivnější a častěji se dostávali do zakončení. Zvrat utkání přinesla 33. a 34. minuta, kdy napřed Raclavský a pak Janček otočili zápas na 2-1 pro hosty. Gól na 2-1 z kopačky Jančeka byl velmi pěkný, kdy po samostatném úniku neskutečně přeloboval jinak velmi dobře chytajícího gólmana domácích. Stav zápasu se již do konce poločasu a ani do konce zápasu nezměnil i když na obou stranách bylo dost příležitostí na skórování. Za zmínku stojí ještě závěrečná akce z 92. minuty, kdy domácí kopali trestný kop a balón do sítě dopravil domácí hráč. Gól ovšem rozhodčí neuznal po odmávaném ofsajdu pomezním rozhodčím. I kyž se domácí hráči vehementně snažili protestovat, tak rozhodčí gól správně neuznal.
 
 
 
 
Litenčice - Dřínov 3 : 2 (2:0)

SESTAVA : ŠTĚTINA, HORÁK P., PÁTIK F., KUNČAR O., RACLAVSKÝ, KROUTILÍK (ZAPLETAL), HAMALA, PÁTIK M., HORÁK T., VESELÝ., ŠTĚRBA M.
Branky : 24. Kroutilík, 44. vlastní, 64. Horák P.
Po slušném výkonu si Litenčice připisují důležité 3 body v boji o střed tabulky.
Mužstvo Litenčic začalo opět velmi aktivně a hned od začátku si vytvářelo šlušné příležitosti ke vstřelení gólu. Jak je už ale zvykem v této sezóně, tak na vstřelení branky potřebují Litenčice nejméně pět tutových šancí. I v zápase s Dřínovem se Litenčice dlouho zastřelovaly, ale ve 24. minutě se již po rohu dokázal prosadit znovunalezený střelec Kroutilík a otevřel skóre utkání. Hosté ze Dřínova byli sice většinu poločasu pod tlakem, ale zásluhou výborně hrajícího Babáka hrozili rychlými brejky a při lepším zakončení mohli i střelit branky. Těsně před koncem poločasu se k Litenčicícm přiklonilo i štěstí, kdy po centru Raclavského si dal Dřínov vlastní gól a upravil tak na 2-0.
Do druhého poločasu nastoupily Litenčice velmi vlažně a hned v 53. minutě se prosadil Babák a snížil na 2-1. Na hráčích Litenčic byla vidět velká nervozita a hráči Dřínova se snažili o vyrovnání, hlavně ze standartních situací ve kterých jsou velmi nebezpeční. Trochu uklidnění do domácích řad vnesl Petr Horák, když v 64. minutě pěknou střelou zvýšil na 3-1. Hosté se ovšem nevzdávali a v 72. minutě opět snížili na rozdíl jedné branky zásluhou pohotové střely Hlaváče. I když se do konce utkání střídaly šance na obou stranách, tak se již skóre neměnilo a domácí Litenčice si po vítězství připisují zaslouženě za bojovnost tři body.
 
 
 
 
 
Litenčice - Šelešovice 5 : 3 (3:0)
SESTAVA : HUŠEK, HORÁK P., PÁTIK F., KUNČAR O., RACLAVSKÝ, NOVOTNÝ, HAMALA, PÁTIK M. ( JANČEK), HORÁK T.(ZAPLETAL), KUNČAR T., ŠTĚRBA M.
Branky : 10. a 30. Štěrba, 33. Horák T., 78. Novotný, 84. Janček
Litenčice předvedly kvalitní kolektivní výkon, za který si zaslouženě připisují do tabulky tři body.
Na Litenčicích bylo již od počátku vidět, že mužstvo chce napravit žalostný výkon z Lutopecen, a hned od začátku si vytvořily několik slibných šancí. V 8. minutě šel na branaře Šelešovic sám  Milan Štěrba, ale šanci zahodil. Vše si ale vynahradil v 10. a 30. minutě, kdy dvěma góly uklidnil Litenčice vedením 2-0. Hned ve 33. minutě zvýšil krásnou ranou z 25 metrů Tomáš Horák a zajistil domácím vedení 3-0. Šelešovice byly nebezpečné hlavně zásluhou rychlých krajních útočníků, ale domácí obránci si je velmi dobře hlídali. Do poločasu se i přes šance na obou stranách skóre neměnilo, a tak se šlo do kabin za stavu 3:0 pro domácí. Druhý poločas byl již vyrovnanější a šance se střídaly na obou stranách. Největší šanci měl v 63. minutě Milan Štěrba, který po centru z pravé strany trefil břevno šelešovické brány.  V 69. minutě vystřelil ze 30 metrů hostující Holík a k překvapení všech skončil míč v brance domácích. Po brance se hosté velmi zlepšili a místy byli i lepším mužstvem. Při útočení ovšem zapomínali na kvalitní bránění, a proto domácí po dvou brejcích zásluhou Novotného v 78. minutě a Jančeka v 84. minutě zvýšili skóre na 5:1. Hosté ovšem zbraně nezabalili a v 86. a 90. upravili na konečných 5:3.
Tak jak jsem hráče Litenčic v posledních zápasech většinou moc nechválil, tak za dnešní zápas si pochvalu určitě zaslouží. A pokud by byli schopni takové výkony podávat stabilně, tak se naše mužstvo nemůže ocitnout na 10. místě tabulky. Hlavně je nutné minimálně stejný výkon zopakovat v sobotu v Kyselovicích a ještě více si zvednout sebevědomí.
Lutopecny - Litenčice 6 : 2 (2:0)
Sestava : Štětina, Veselý, Raclavský, Fr. Pátik, O. Kunčar, P. Horák , Hamala,Štěrba ( 30.Vinklárek), (45.Zapletal),Janček (T. Kunčar), T. Horák, Mir. Pátik
Góly : 82. Raclavský, 87. T Kunčar
Jarní herní mizérie fotbalistů Litenčic pokračovala i v Lutopecnách a domácí po zásluze zvítězili vysokým rozdílem.
Litenčice v Lutopecnách nezačaly špatně a prvních 9 minut byly lepším mužstvem. Jak už to ale na jaře bývá, tak se Litenčicím nedaří bránit rychlé protiútoky , a proto Lutopecny hned v 9. minutě jeden proměnily a otevřely skóre. Po brance Litenčice znervózněly a Lutopecny ovládaly otěže zápasu, proto se jim podařilo v 19. minutě zvýšit na 2:0. Ve 30. minutě musel přistoupit trenér Litenčic k prvnímu střídání, jelikož někteří hráči zapomněli na to, že jsou na hřišti, a na to, že bojují za kolektiv a ne sami za sebe. V poločase musel udělat hostující trenér další dvě změny a i když Lutopecny daly hned v 49. minutě gól na 3:0, mělo střídání pozitivní dopad. Hráči Litenčic v druhém poločase hráli  velmi bojovně a snažili se až do konce utkání upravit nepříznivý výsledek.  Hráči Lutopecen ukazovali na všech postech větší kvalitu a dvěma góly v 63. a 66. minutě zvýšili na hrzivých 5:0. Litenčice ale ukázaly velkou bojovnost a těsně před koncem utkání vstřelily zásluhou Raclavského a T.Kunčara dvě branky a snížily na 5:2. Minutu před koncem ještě domácí přidali ještě jednu šťastnou branku a upravili konečný stav na 6:2. Je těžké říci, jak by se zápas vyvíjel, kdyby hned na začátku utkání za stavu 0:0 rozhodčí písknul penaltu po ruce domácího hráče. Na opačné straně se po úplně stejné situaci penaltu za již rozhodnutého stavu rozhodčí penaltu písknout nebál. Zajímavé rozhodnutí rozhodčího bylo také těsně před koncem utkání, kdy hráč Litenčic šel sám na branaře, byl faulován a upadl, ale k míči se dostal další hráč Litenčic a  v momentě, kdy byl sám před gólmanem, rozhodčí písknul předchozí faul a nenechal jasnou výhodu. Fotbalová pravidla jasně hovoří, že pokud je hráč faulován v jasné gólové situaci posledním hráčem, tak je to automaticky ohodnoceno vyloučením hráče. V tomto případě se to ale nestalo. Samozřejmě, že by se výsledek již nezměnil, ale je nutné, aby se rozhodčí snažili rozhodovat dle platných pravidel v každém momentě zápasu. 
 
Je třeba poznamenat, že mužstvo Lutopecen má velmi kvalitní fotbalisty na všech postech, a aby bylo možno je porazit, tak je nutné aby všichni hráči Litenči hráli minimálně na 100%. Je smutné, že Litenčice spoléhaly na posílení mužstva mladými šikovnými fotbalisty, ale zapomněli na to, že někdy je důležitější srdíčko na správném místě než fotbalovost.  
 
 
Litenčice - Skaštice "B" 1 : 3 (1:2)

Sestava : Hušek, Veselý, Raclavský, Fr. Pátik, O. Kunčar, P. Horák , Hamala,Štěrba,Janček, T. Horák ( Štětina), Mir. Pátik ( T. Kunčar)
Góly : 29. Štěrba
I druhý jarní domácí zápas hráči Litenčic nezvládli a i přes velký počet šancí podlehli 100% produktivním Skašticím.
Zápas začal velkým náporem domácího mužstva a hned na začátku utkání si vypracovali několik slibných šancí, jenže zapomněli bránit, čehož využili hosté ze Skaštic ke vstřelení vedoucího gólu. Je nutné poznamenat, že gólu předcházela zbytečná ztráta balónu v podání Mirka Hamaly. Po inkasovaném gólu se tlak domácích ještě zvýšil, ale z mnoha šancí překonal gólmana hostí pěkným gólem jen dorostenec Milan Štěrba, pro kterého to byl první gól za družstvo Litenčic. Těsně před přestávkou opět udělala domácí obrana fatální chybu a hosté šli do kabin s vedením 2:1. V poločasové přestávce byl slyšet zvýšený hlas trenéra a vedoucího družstva domácích, ale asi byl málo důrazný, jelikož hned na začátku druhého poločasu vyrobil stoper domácích hrubku, po které hosté zvýšili na 3:1. Domácí na tuto situaci reagovali dvojitým střídáním, které ovšem ke zlepšení nevedlo, ba naopak. Hosté už si výsledek pohlídali, a i když tahali většinu zápasu za kratší provaz, tak si odvážejí z Litenčic 3 body. 
 Litenčice - Počenice 1 : 2 (0:0)
Sestava : Štětina, Novotný (Veselý), Raclavský, Fr. Pátik, O. Kunčar, P. Horák , Hamala,Štěrba,Janček, T. Horák, T. Kunčar (Vinklárek)
Góly : 62. Janček
První jarní domácí zápas hráči Litenčic nezvládli a před velkou návštěvou podlehli snaživým Počenicím.
Litenčice si hned v úvodu vytvořily velký tlak a hned ve 4. minutě po přihrávce Jančeka trefil Hamala břevno. V 10.minutě se Hamala pokoušel o přelobování hostujícího gólmana a nechybělo mnoho, aby míč skončil v brance. To už hosté srovnávali hru, ale do žádných vyložených šancí se nedostávali. Ve 25. minutě šel sám na branaře Počenic Hamala, ale technickým obstřelem minul bránu. Ve 33. minutě se dostal ve vápně k míči  Janček, ale ve vyložené šanci branku přestřelil. V 37. minutě kopal Hamala trestný kop, při kterém ukázal branař Počenic perfektní zákrok a hlavně díky němu byl poločasový stav 0:0.
Do druhého poločasu Litenčice vystřidaly dva hráče a začali opět náporem. Již ve 48.minutě se mohlo skóre měnit, ale Hamala opět ve 100% šanci zklamal. V 55. minutě Litenčice potrestal z ojedinělé šance Bareš a dostal hosty do vedení. Tento gól domácí do kolen nesrazil a v 62. minutě obral Janček hostujícího obránce a po samostatné akci srovnal na 1:1. Od této chvíle byl zápas vyrovnaný a jen se čekalo, kdo se dostane do vedení. Podařilo se to opět hostům, kteří se v 73. minutě   zásluhou Tesaře opět ujali vedení 2:1.  Domácí se pak ze všech sil snažili o vyrovnání, ale hosty neuvěřitelnými zákroky držel branař. Hlavně zlikvidování hlavičky Petra Horáka po rohovém kopu bylo excelentní.
Celkově se dá říci, že zápas měl velmi slušnou úroveň a vyhrál tým, který proměnil dvě ze tří šancí a naopak dát jeden gól ze šesti TUTOVEK je velký rozdíl. V dresu Litenčic je nutné pochválit hlavně gólmana Štětinu, protože i přes dvě obdržené branky neudělal žádnou chybu.
Roštín - Litenčice  2 : 2
Posledním zápasem podzimu bylo předehrávané první jarní kolo - odveta s fotbalisty Roštína. Naši fotbalisté s vidinou dobrých předchozích výsledků jeli do Roštína pro body. Již před začátkem bylo jasné, že to bude velmi složité, protože se na zápas nedostavilo několik opor z minulých zápasů. Jednalo se hlavně o Ondru Kunčara, Ondru Novotného, Radima Vinklárka a několik dalších zkušených fotbalistů. Když vezmeme v potaz, že na posledních 5 zápasů jsme měli na  střídání 4 a více hráčů a dnes jen jednoho, tak je to špatné. I přes toto oslabení jsme uhráli remízu, a tak jsme byli vcelku spokojeni, i když mohl několik minut před koncem strhnout vítězství na naši stranu po krásné přihrávce Raclavkého Tom Horák.
Branky Litenčic: Raclavský, Kroutilík
Sestava :
Hušek, Zapletal, Veselý, Raclavský,Pátik Fr.,Konfál, Pátik Mir.(Zach), Horák, Hamala, Kunčar Tom, Kroutilík
 

Příspěvky

Fotbalová sezona 2012/2013

13. 8. 2012

 

Roštín-Llitenčice

8. 9. 2011

 
Celý příspěvek | Rubrika: Komentáře k utkání | Komentářů: 0
 

 

Fotoalbum


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 61315
Měsíc: 464
Den: 16